Medyum Şikayetleri

Şans Büyüsü

Büyüler ile alakalı sayısız farklı görüş bildirilmektedir. Anlaması bir hayli güç olan, öte alemlerin kuralları ile yapılan büyü uygulamaları medyum hocalar tarafından gerçekleştirilebilir. Medyumlar, bu alemler ile alakalı eğitim aldıkları ve kendilerini geliştirdikleri için büyü yapabilmektedir. Ancak, diğer insanların böylesi bir eğitime ulaşmaları, şans büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyüyü yapabilmeleri mümkün değildir. Büyüler, her zaman için bu alanda eğitim almış, profesyonel medyum hocalara emanet edilmelidir.

Büyü yapılırken, bizim dünyamıza ait olmayan enerjiler kullanılmaktadır. Bu enerjiler yerine göre çok karmaşık güçler taşır. Şans büyüsü gibi hassas büyü uygulamalarında bu karmaşa derecesi artar. Gerçek medyum hocalar, en tesirli sonucu alabilmek adına ellerinden geleni yapsa da bu alanda tecrübesiz kişilerin şans büyüsünde başarılı olma ihtimali düşüktür.

Şans büyüsü yapılırken, ilk olarak medyum hoca tarafından bakım gerçekleştirilir. Manevi boyutlarda yapılan bu işlem neticesinde, büyülenecek olan kişinin enerjisi çok yakından incelenir. Enerjide herhangi bir büyüye engel olup olmadığı görülür, eğer herhangi bir problem yoksa çalışmaya başlanır. Yine aynı şekilde, eğer kişide şanssızlık yaratacak herhangi bir büyü tesiri bulunuyorsa, büyü bozma uygulaması yapılmadığı sürece şans büyüsü yapmak mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, medyumlar tarafından yapılacak bakım aşaması oldukça önemlidir.

Şans Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Medyum hocalar, büyüyü yaparken öncelikle büyülenecek olan kişinin enerjisine göre bir yol haritası çizer. Enerji ile en uyumlu büyü yöntemi belirlenir, gerekli görülürse malzemeler temin edilir ve çalışmaya başlanır. Şans büyüsü gibi büyüler doğrudan insanların enerjisine tesir kurduğu için mutlaka dikkatli yaklaşılması gereken çalışmalardır. Medyum hocalar da bu çalışmalara fazlasıyla özenli yaklaşır.

Büyünün kaç günde yapılacağını sadece medyum hoca bilebilir. Ortalama olarak bir gün belirleyecek medyumlar, kullanacakları malzemeleri ve yöntemleri kesinleştirdikten sonra bunu belirtir. Ancak, genellikle bir hafta gibi bir sürede şans büyüsünün yapımı tamamlanmakta ve kişilerin büyü tesirine girmesi sağlanmaktadır. Bu süre, kişiden kişiye göre uzayıp kısalabilen bir süreçtir.

Etkili Bir Şans Büyüsü İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şans büyüsü yaptırırken mutlaka medyumun nefes gücünden emin olmak gereklidir. Eğer çalışmayı yapacak olan medyum yeterli nefes gücüne sahip değilse başarılı sonuç alınması mümkün değildir. Bu nedenle, her zaman iyi araştırma yapılması, sadece bu alanda uzmanlaşmış olan medyumlarla çalışılması önerilmektedir.

Hangi medyumla çalışacağınızı belirledikten sonra o kişiyle görüşmeniz ve isteklerinizi net olarak anlatmanız önemlidir. Medyum hoca, imkansız bulduğu büyüleri yapmayı kabul etmeyecek, böylece herhangi bir mağduriyet yaşatmayacaktır. Bazı durumlarda, şans büyüsünün yapılamayacağı veya işe yaramama ihtimali olduğu unutulmamalıdır. Gerçek medyumlar, böylesi bir durumda dürüstçe olmayacağını anlatacak ve sizi alternatif bir çalışmaya yönlendirecektir.

Tüm medyumlar ile ilgili sizlerden gelen sayısız yorum ve şikayeti ana sayfamızda toplamaktayız. Tamamına ulaşmak, kendiniz de yorumlarınızı yazmak için ana sayfamıza gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply