Medyum Şikayetleri

Papaz Büyüsü Hakkında Bilgiler

Papaz büyüsüne dair çok farklı ve doğru olmayan bazı inanışlar ortaya çıkmıştır. Zaman geçtikçe kulaktan kulağa yapılış şekilleri saptırılmış ve gerçeklikten uzaklaşmıştır. Eğer işini tam anlamı ile yapan medyumlara rastladıysanız gerçek bilgileri size onlar verecektir. Bu sayede aklınızdaki karmaşalardan kurtulabilirsiniz. Eğer bir medyum ile görüşmek istemezseniz papaz büyüsü hakkında bilgileri bu yazımızda sizlere aktaracağız. Tam anlamı ile öğrendikten sonra yaptırmaya karar verebilirsiniz.
Bir büyünün gerçek olması için en önemli etken kişinin uyum sağlaması ve medyumun doğru teknikleri kullanmasıdır. Her medyum zaman içerisinde kendine öz bir takım yöntemler edinmiştir ve bu şekilde hizmetlerini sunmaya devam eder. Bu nedenle her görüştüğünüz kişinin aynı yaklaşımda bulunmasını beklememeli, bir süre değerlendirme yaptıktan sonra size hangisinin yarar sağlayacağı konusunda emin olup büyü işine girmelisiniz.
Büyüler üzerine çok sayıda kitap yazılmıştır ve internet sitelerinde bilgilendirme yapılmıştır. Bu kaynaklar aracılığı ile tek başınıza bir büyü yapmanız mümkün değildir. Büyü durumlarında medyumlar devreye girer. Zaten medyumun kelime anlamı da arada olan demektir. Anlayacağınız üzere cinler ve ruhlar alemi ile iletişime geçen ve aracılık yapan kişiler medyumlardır. Gerçek medyumlar her zaman doğru olanı söyler ve kişiye her konuda yardım edebileceğine inanır.
Papaz büyüsü kötülük amacı ile de kullanılır. Özellikle eski dönemlerde insanlar düşmanlarının daha kötü bir duruma düşmesi ve türlü hastalıklar geçirmesi için papaz büyüsünden yararlanırdı. Günümüzde çok yaygın bir kullanım alanı olmasa da bir dönem çok fazla insanın hayatına etki etmiş ve nesiller boyunca düzelmeyen hastalıklara neden olmuştur.
Papaz büyüsünü yaptırmak istediğinizde kararınızdan kesinlikle emin olmanız gerekir. Çünkü bir dönem sonra büyünün bozulmasını isterseniz bu çok zorlu ve zahmetli bir uygulama olacaktır. Ayrıca büyüyü gerçek anlamda bozabilen nadir insanlar vardır.
Papaz büyüsü kadın erkek ilişkilerinde çok yarar sağlamıştır ve çok uzun yıllar boyunca da sağlayacaktır. Bir erkeğin bir kadına ya da bir kadının bir erkeğe aşık olması kısa süre içerisinde gerçekleşir. Büyü etkisinde olan kişi bunun farkına varamayacağı gibi hayatının en güzel zamanlarını sizin yanınızda geçirdiğini düşünür. Eğer ilahi bir güç tarafından bozulmazsa da ömür boyu kalıcılığını korur.

Tüm yorum ve şikayetleri okumak için buradan devam edebilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Mehtap Mart 2, 2019 at 5:41 pm

    Kızım başımıza dert olan bir evlilik yaptı. Hiç onaylamadığımız, ailemize uymayan kötü niyetli bir insandı. Kızım sonradan pişman olsa da bu kişi ayrılmayı istemedi tehditlerde bulundu. Bunun üzerine biz de bu işle alakalı bir büyü yaptırmaya karar verdik. Daha önceden okuduğumuz ve duyduğumuz kadarıyla bu alanda iyi olan ali gürses hoca ile iletişime geçtim. Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com sitesi medyumali.com tel nosu da yazıyor. Kendisiyle görüşmem sonrasında soğutma büyüsü yapılabileceğini öğrendim ve işleme başladık. Işlem bir haftada tamamlandı, hocaya özellikle bir an önce etki etmesi gerektiğini söylemiştim. Sağolsun o konuda da elinden geleni yaptı yaklaşık sekiz on günlük bir süreç sonrasında o lanet adam kızımdan soğumaya başladı kendisi ayrılalım boşanalım düşüncesini dillendirmeye başladı kızım da hemen kabul etti çok şükür kazasız belasız kimseyle kötü olmadan ayrıldılar kurtulmuş oldu hoca arayışında olanlara gönül rahatlığıyla ali hocayı tavsiye ederim

  • Leave a Reply