Medyum Şikayetleri

Tırnak Büyüsü

Dünyamıza etki eden çok çeşitli enerjiler bulunmaktadır. Tırnak büyüsü gibi büyü çalışmaları da bu enerjilerden biri olarak bilinir. Öte alemlerde var olan bu sonsuz enerjiler dünyanın akışını baştan aşağı değiştirebilecek kadar etkilidir.

Tırnak büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışmasında gayb alemlerinden kaynaklanan enerjiler kullanılmaktadır. Medyum hocalar onlarca farklı ilim alanında, farklı eğitimler alarak bu enerjileri kullanmayı öğrenmektedir.

Medyumluk mesleğinde eğitim kadar önemli olan nefes gücü de büyü çalışmalarının sonuçlarını belirlemektedir. Medyum hocaların nefes gücü yüksek olmadığı sürece yapılan hiçbir çalışmadan sonuç alınamayacaktır. Tırnak büyüsü bile olsa her türlü büyü çalışmasında medyum hocaların güçlü bir nefese sahip olması gerekir.

Medyum hocaların eğitim alabilmesi için nefes güçlerinin de yüksek olması gerekmektedir. Üstat medyum hocalar, yetiştirecekleri yeni medyumları daha küçük yaşlardan itibaren nefes güçlerine göre belirler, eğitimler bu şekilde başlar.

İşinin ehli olan medyum hocalar tırnak büyüsü gibi büyülerle ilgili bilgileri el verme yöntemi ile alır. El verme yöntemi kullanılmasındaki en temel sebep bu bilgilerin iyi şekilde korunması gerekliliğidir. Günümüzde kullanılan tırnak büyüsü gibi büyü çalışmalarında var olan tüm bilgiler tarih boyunca korunmuş ve günümüze kadar medyum hocalar aracılığıyla taşınmıştır.

Tırnak Büyüsü Hangi Malzemelerle Yapılır?

Tırnak büyüsü isminden anlaşılabileceği gibi tırnak ile yapılan bir çalışmadır. Ayırma amacıyla yapılan bu büyü uygulamasında ayrılacak kişilere ait tırnakların bulunması gerekmektedir. Medyum hocalar bu malzeme üzerinden kişilerin enerjilerini tanıyarak gereken çalışmaları başlatmaktadır.

Tırnak bulunamaması durumunda bazı medyum hocaların büyüyü yaptıracak olan kişinin tırnağıyla da bu çalışmayı yapabildikleri görülmektedir. Bu şekilde yapılan uygulamalarda medyum hocaların nefes gücünün çok güçlü olması gereklidir. Bu şekilde yapılan tırnak büyüsü normal yapılan tırnak büyülerine kıyasla çok daha zor etki göstermektedir.

Medyumlar, tırnak büyüsü de dahil olmak üzere tüm işlemleri kişilerin sahip olduğu enerjilere göre yapmaktadır. Bu enerjilerin nasıl kullanılacağı medyumların eğitimleri sonucunda öğrenilmektedir. Havas ve ledün gibi ilim çalışmaları tırnak büyüsü gibi uygulamalarda kullanılan ilimler arasında gösterilmektedir.

Tırnak Büyüsü Malzemesiz Yapılır Mı?

Tırnak büyüsü malzeme olmadan yapılamayan bir çalışmadır. Pek çok büyü uygulaması malzeme kullanılmadan yapılabiliyor olsa da bu uygulamaların malzemesiz yapılması asla mümkün değildir.

Tırnak büyüsünde kullanılan enerji çalışmalarında işinin ehli medyumlarla çalışmak çok önemlidir. Bu büyünün enerjileri daha zayıf olduğu için mutlaka medyum hocaların nefes gücü ile desteklenmek zorundadır.

Medyum hocalar tırnak büyüsü yerine çoğu zaman daha etkili olan papaz büyüsünü tercih etmektedir. Papaz büyüsü hem daha hızlı etki etmesi hem de yoğun sonuçlar vermesi itibariyle daha güçlü bir büyü uygulamasıdır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply