Medyum Şikayetleri

Gerçek ve Sahte Medyumları Anlama Yolları

Gerçek medyum hocalar, genel itibari ile insanların manevi ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak çalışmalar yaparlar. Ancak giderek artan popülerlikten dolayı bu tür hocalara ulaşmak her zaman mümkün olmaz. İşte bu noktada karşımıza gerçek medyum hocaları nasıl anlarız tarzındaki sorular çıkar.

Medyumlar, insanların ihtiyaçlarına yönelik olarak türlü türlü işlemler yaparlar. Bu işlemler çerçevesinde sizlere aradığınız sonuçlar en doğru şekilde iletilmektedir. Ancak özellikle büyü gibi mistik hadiselere artan eğilimden kaynaklı olarak herkes medyumlara yönelmektedir. Bunu bilen fırsatçılarda insanların bu ihtiyaçlarından nemalanmaya çalışmaktadır.

Gerçek bir medyum aradığınız zaman aslında ona ulaşmanın ne kadar kolay olduğunu da görebilirsiniz. Çünkü insanlar bir medyuma gittiklerinde onun hakkındaki düşüncelerini çeşitli platformlarda paylaşmaktadır. Doğru bir platform üzerinde yapacağınız araştırmalar sonrasında gerçek bir medyum hocaya ulaşmanız da mümkün olacaktır.

Gayb Alemlerindeki Eşsiz Güç

Manevi alemler, çeşitli varlıklar tarafından korunmakta ve oradaki güçler o varlıklara ait olarak kullanılabilmektedir. Ancak medyumlar zaman zaman bu alemlere ruhları vasıtası ile geçiş yapabilmektedirler. Dolayısı ile oradaki varlıklar ile temas kurmak ve bu güçleri dünya üzerindeki yapacakları işlerde kullanmak söz konusu olabilmektedir.

Gerçek medyum hocalar, uğraş gerektiren işler için bu alemlere göç edebilirler. İşte bu noktada sizlerin yapması gereken şey doğru medyum hocaya ulaşmak olacaktır. Medyumlar ile başlayan süreçte aslında sizlerin yapması gereken şey son derece profesyonel olarak hizmet vermektir. Burada karşımıza çıkan sonuçlar eşliğinde sizler de medyumlar ile çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Medyumlar ve Büyü

Gerçek medyum hocalar, büyü konusunda sizlere çeşitli durumlarda yardımcı olabilirler. Günümüzde yapılan farklı büyülerden kaynaklı olarak sizler de istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. En çok karşımıza çıkan büyü çeşitleri şunlardır:

Bunun gibi farklı büyü çeşitleri ile birlikte sizler de aradığınız çözümlere anında ulaşabilirsiniz. Ancak bunun için güvenilir bir hoca bulmanız şarttır. Büyü yapıldıktan sonra özellikle onun işe yarayıp yaramadığını da etkilerini görerek anlayabilirsiniz.

Büyünün İnsan Üzerine Etkileri

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan büyü işlemlerinde önemli olan nokta insanların üzerine nasıl etkidiğini görmektir. Burada karşımıza çıkan sonuçlar eşliğinde sizler de aradığınız tüm detaylara vakıf olabilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey güvenilir bir medyum bulmaktır. Onunla birlikte yapılacak olan büyü işlemlerinde ise etkileri hemen fark edebilirsiniz.

Büyü insanlarda psikolojik ve fiziksel olarak bazı değişiklikleri de beraberinde getirir. Uyumayan insanın yüz hatları, vücudu belirli şekillerde değişir. Üstüne bir de vücudunda morlukların oluşması ile birlikte bunlar fiziksel değişiklik olarak karşımıza çıkar. Karşımıza çıkan etkiler dahilinde sizler de aradığınız güvenilir bir hocaya hemen danışabilirsiniz. Bu etkileri gördükten sonra dilerseniz gerçek medyum hocalar vasıtası ile birlikte hemen büyü bozdurma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Sitemizde medyumlar ile ilgili olarak pek çok farklı yorum bulunmaktadır. Bu yorumlarda yer alan bilgiler sizleri gerçek bir hocaya ulaştırır. Yorumları okumak ve incelemek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Mehtap Mart 2, 2019 at 5:41 pm

    Kızım başımıza dert olan bir evlilik yaptı. Hiç onaylamadığımız, ailemize uymayan kötü niyetli bir insandı. Kızım sonradan pişman olsa da bu kişi ayrılmayı istemedi tehditlerde bulundu. Bunun üzerine biz de bu işle alakalı bir büyü yaptırmaya karar verdik. Daha önceden okuduğumuz ve duyduğumuz kadarıyla bu alanda iyi olan ali gürses hoca ile iletişime geçtim. Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com sitesi medyumali.com tel nosu da yazıyor. Kendisiyle görüşmem sonrasında soğutma büyüsü yapılabileceğini öğrendim ve işleme başladık. Işlem bir haftada tamamlandı, hocaya özellikle bir an önce etki etmesi gerektiğini söylemiştim. Sağolsun o konuda da elinden geleni yaptı yaklaşık sekiz on günlük bir süreç sonrasında o lanet adam kızımdan soğumaya başladı kendisi ayrılalım boşanalım düşüncesini dillendirmeye başladı kızım da hemen kabul etti çok şükür kazasız belasız kimseyle kötü olmadan ayrıldılar kurtulmuş oldu hoca arayışında olanlara gönül rahatlığıyla ali hocayı tavsiye ederim

  • Reply Esma Mart 11, 2019 at 3:31 am

    Yeni bir ülkeye taşınmamız sonrasında eşimin aklı karıştı ve yapmaması gereken şeyler yaptı. İlkinde affettim ama daha sonra ailemizi yıkacak şekilde artık başkasıyla birlikte olmak istediğini söyledi. Üç çocuğumuz var, yeni düzen kurmuşken böyle demesi çok korkuttu beni. Annem ile bu durumu paylaştım, kendisi dindar bir insandır. Bana vefkler ile ilgili bilgi verdi. Onun üzerine biraz araştırma yaptım ve çok şükür medyum ali hocaya ulaştım. Birkaç başka medyum hoca arasında kalmıştım ama en iyi olan medyum ali gürses dedikleri için bu hocayı tercih ettim. Bana vefk değil başka bir çalışmanın uygun olacağını söyledi. Bakım yaptıktan sonra çalışmayı hazırlayıp gönderdi. Yurtdışında olmama rağmen sorunsuz bir şekilde işlemi yaptı gönderdi, tamamladı. İşlem elime geçtikten sonra resmen bir rahatlama geldi diyebilirim. Eşimin aklına giren kadın tamamen hayatımızdan uzaklaştı, kurtulduk. Şu an evliliğimiz gayet yolunda ve güzel gidiyor.

  • Leave a Reply