Medyum Şikayetleri

Muska Yapan Hoca Şikayetleri

Gayb alemlerinin sahip olduğu gücü net şekilde görmemizi sağlayan manevi çalışmalar neredeyse insanlık tarihi ile yaşıt olan uygulamalardır. Muska yapan hocalar gibi medyumlar tarafından kullanılabilen bu güçlü manevi çalışmalarda fazlasıyla etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Muskalar diğer manevi çalışmalardan ayrı şekilde ele alınıyor olsa bile hepsinin kaynağı yine gayb alemlerinin sonsuz gücüdür. Muska yapan hocalar da diğer çalışmaları yapan hocalarda olduğu gibi gaybın gücünden yararlanarak gerekli işlemleri yapmaktadır.

Muska yapan hocalar pek çok konuda bu tekniği kullanabilmektedir. Muska, korunmadan aşka kadar neredeyse her konu için uyarlanabilen bir çalışmadır. Bu çalışmanın yapılabilmesi için mutlaka yüksek bir bilgi birikimi sahibi olmak gereklidir.

Muskanın hangi amaçlarla yapıldığına bağlı olarak kullanımı da değişmektedir. Yapılan her çalışmanın kendine ait özellikleri bulunması nedeniyle, muska yapan hocalar en doğru kullanımı yaptıkları çalışmaya göre belirtecektir.

Halk arasında muskaların kullanımı oldukça yanlış bilinmektedir. Bu çalışmaların sadece üzerinizde taşınarak kullanılması da mümkün olsa bile bu çalışmaların en net tesiri sağlayabilmesi için mutlaka özel olarak kullanımının öğrenilmesi gereklidir.

Muska Nasıl Kullanılır?

Muskalar özel bir uygulama olduğu için kullanım yöntemleri de oldukça özeldir. Muska yapan hocalar, yapılan her çalışmanın farklı şekilde kullanılması gerektiğini belirtmektedir. Hatta bazı muskaların etkili olabilmesi için yaptıran kişilerin çeşitli dualar okuması ve farklı ibadetler yapması bile gerekebilmektedir.

Muska yapan hocalar, yapılan çalışmanın en iyi şekilde tesir edebilmesi adına yaptıkları tüm işlemlerde dikkatli davranmaktadır. Uygulanacak olan muskada kullanılan mürekkepten tercih edilen kağıdın türüne kadar her şey önemlidir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan muska uygulamalarından hiçbir zaman kötü bir sonuç alınmayacaktır. Muska yapan hocalar, istenen her konuda etkili çalışmaları yapabilen, bu çalışmaların da nasıl kullanılacağını bilen kişilerdir.

Kimi muskanın kişinin üzerinde taşınması yeterli gelebilmektedir. Örneğin, büyüden korunma muskasında kişinin üzerinde bulunan çalışmanın yeterli tesiri gösterdiği bilinir. Ancak, bunun dışında kalan çok çeşitli çalışmalarda farklı kullanım yöntemlerine başvurulduğu görülmektedir.

Her Çalışmanın Özelliği Farklıdır

Muska yapan hocalar, yaptıkları her çalışmayı farklı şekilde yapar ve etkili sonuçlar almaya gayret eder. Yapılan tüm uygulamalarda, başta uygulamanın amacı olmak üzere yapılış yönteminden okunan dualara kadar çok fazla değişen kısım bulunmaktadır.

Her çalışmanın farklı olması, tüm çalışmaların kullanımının da farklı olmasına yol açar. Bu kullanım değişikliği muskanın etkisi üzerinde herhangi bir öneme sahip olmasa da etkili sonuç verebilmesi için mutlaka doğru şekilde kullanılması gerekmektedir. Muska yapan hocalar, yaptıkları tüm çalışmaları oldukça iyi tanıdıkları için sizin için en uygun kullanımı doğru şekilde belirleyecektir.

Sitemize tüm medyum hocalar hakkında sizlerden gelen yorum ve şikayetleri ana sayfada toplamaktayız. Tamamını okumak, dilerseniz yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply