Medyum Şikayetleri

Muska Yapan Hocalar Şikayetleri

Maddi dünyanın üzerinde yüksek tesir sahibi olan öte alemlerle alakalı çalışmalarda sayısız farklı uygulamaya, işleme rastlamak mümkündür. Dünyamız, her ne kadar maddi konular üzerine kuruluymuş gibi görünse de muska yapan hocalar gibi hocaların ilimleri sayesinde, manevi alemlerle alakalı bilgimiz yüksek oranda artmaktadır. Bu alemlerde gerçekleşen her olayın, yaşantımızı doğrudan etkilediği bilinmekte ve bizlerin öte dünyayı daha iyi anlamasını sağlamaktadır.

Medyumluk ve hocalık mesleği, uzun yıllar boyunca öte dünya ile çalışmış, bu alemlerde gerçekleşen olayların daha iyi anlaşılabilmesi adına gereken bilgiyi edinmemizi sağlamıştır. Muska yapan hocalar da dahil olmak üzere çok sayıda hoca, bizlere hediye olarak verilen özel bilgileri kullanarak öte dünyayı çok daha yakından tanımaya başlamıştır.

Gerçek bir hocanın yapacağı her türlü işlemde, mutlaka öte dünyanın gücünden yararlanmak ve ilim bilgisine başvurmak gereklidir. Öte dünyaya dair ilimler ise sadece iyi bir eğitimle, tecrübe ile edinilebilmektedir. Muska yapan hocalar da öte dünyaya dair bilgilerini böylesi süreçler neticesinde edinmiştir.

Muska yapan hocalar, çoğu zaman geleneksel yöntemleri ve bilgileri kullanmaktadır. Öte alemlerle alakalı yapılan her çalışmada, her daim gayb alemlerinin enerjisinden yararlanıldığı için mutlaka geleneklere bağlı kalınmalıdır. Tecrübeli hocalar, yerine göre binlerce yıl geçmişten, el verme yoluyla aktarılan yöntemlerle bile muska yapabilmektedir. Hangi yöntemin kullanılacağı, hocanın yapacağı enerjisel inceleme neticesinde net olarak belirlenmektedir.

Muskalar Tarihin Her Dönemi Kullanılmıştır

Muska yapan hocalar, bu işlemin tarihin her döneminde yapıldığını net şekilde bilmektedir. Yine aynı şekilde, tarih kitaplarında pek çok kez muska ve benzeri çalışmalardan bahsedildiği görülebilir.

Hayatımızda her zaman var olan bu özel güçler, bugün de insanların yararı için kullanılmaktadır. Yerine göre nazardan, büyüden korunmak için yapılan muskalar, kimi zaman manevi alemler aracılığıyla isteklerimizin yerine gelmesi için de hazırlanabilmektedir. Muska yapan hocalar, bilgilerini kullanarak yapacakları çalışmayı netleştirmekte, kişinin enerjisine en uygun işlemi ortaya çıkarmaktadır.

Hangi konuda olursa olsun, doğru hoca ile çalıştığınız sürece gayb alemlerinin sonsuz gücünden yaralanabilmek mümkündür.

Muska Yapmak Karmaşık ve Zordur

Muska yapan hocalar, bu işlemi yapabilmek için ilimlerin bilgisine ve gücüne başvurmaktadır. İlim bilgisi yetersiz olan bir kişinin böylesi bir çalışmayı yapabilmesi imkansızdır.

Halk arasında bilindiğinin aksine, muskalar sadece dua okunarak yapılan bir işlem değildir. Bu işlemi yapabilmek için mutlaka özel ve karmaşık ilimlerin bilgisinden yararlanılmalıdır. Bu ilimler arasında, nesiller boyu kullanılan ve gizli tutulan havas gibi bilgiler de bulunur. Muska yapan hocalar, yeri geldiğinde adını bile bilmediğimiz, sadece medyum hocalar tarafından bilinen kadim ilimlerden yararlanacaktır.

Zor bir işlem olması sebebiyle mutlaka işinin ehline emanet edilmelidir. Muska yapan hocalar ile ilgili detaylı bir araştırma yapmak, yapılacak olan çalışmanın başarılı olabilmesi adına çok önemlidir.

Araştırmanız sırasında, sitemize sizden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını da değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply