Medyum Şikayetleri

Mardin Büyü Yapan Hocalar

İnsanların her zaman için merak ettikleri öte alemler, bizlerin hayatında sayısız farklı konuya etki edebilecek kadar güçlüdür. Bu alemlerde var olan enerjilerin en ufak zerresi bile tüm yaşantımızı baştan aşağı değiştirebilir. Mardin büyü yapan hocaları gibi medyumlar aracılığıyla kullanabildiğimiz, yararlandığımız bu alemlerde, eğitim almamış bir insan için her şey fazlasıyla gizemlidir.

Medyum hocalar, yaşadığımız dünyada var olan her şeyin bir şekilde öte dünya ile bağlantılı olduğunu belirtmektedir. Bu alemlerde olan tüm olaylar, manevi dünyada olanların yansıması, bir sonucudur. Bu nedenle, büyü ve benzeri işlemler ile dünyevi yaşantımızı değiştirmek fazlasıyla kolay olarak görülmektedir. Uzman Mardin büyü yapan hocaları ile çalıştığınız sürece, böylesi etkileri almak, yaşantınızı olumlu anlamda değiştirebilecek büyüler yaptırmak gayet mümkündür.

Medyum hocaların büyü yaparken kullandıkları tüm yöntemler, aslında kadim dönemlerden kalan ve el verme yoluyla günümüze kadar ulaşan tekniklerdir. Mardin büyü yapan hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların kullandıkları yöntemler bu şekildedir. İşinde uzman olan bir profesyonel medyum hoca, yapılacak olan tüm çalışmalarda kadim dönemlerin bilgilerini kullanmaktadır.

Kadim dönemlerden beri kullanılan bu bilgilerin günümüze kadar bozulmadan ulaşabilmesini sağlayan tek şey, el verme yoluyla aktarılması ve gizli tutulmasıdır. Mardin büyü yapan hocaları gibi, dünyanın tüm diğer şehirlerinde yaşayan medyum hocaların da bilgileri gizli tuttuğu ve asla kimse ile paylaşmadığı bilinmektedir. Bu sayede, yapılan her türlü işleme ait bilgi nesilden nesile ulaşabilmiş, bozulmadan korunmuştur.

Büyülere Ait Bilgiler Çok Gizlidir

Dünyanın her yerinde büyü yapan medyum hocalar ile karşılaşmak mümkün olsa da bu medyum hocaların ne gibi çalışmalar yaptığını, büyülerini nasıl gerçekleştirdiğini bilmek asla mümkün değildir. Mardin büyü yapan hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların bilgilerini gizli tuttukları, dışarıdan insanlarla paylaşmadıkları bilinmektedir.

Medyum olabilmek için geçilen kapsamlı eğitimler sırasında, medyumların tüm bu bilgileri gizlemesi gerektiği belirtilmektedir. Mardin büyü yapan hocaları da bu eğitimlere sadık kalarak, öğrendiklerini her zaman korumaktadır. Tüm medyum hocalar için bilgi adeta kutsal görünmekte, bu nedenle kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi adına gereken her şey yapılmaktadır.

İnternetteki Bilgilerle Büyü Yapılamaz

Mardin büyü yapan hocalarının da belirttiği üzere, internette veya herhangi bir başka kaynakta var olan bilgileri kullanarak büyü yapmak sadece vakit kaybıdır. Büyüler, fazlasıyla zor ve karmaşık işlemler olduğu için sadece işinin ehline bırakılmak zorundadır.

El verme yoluyla aktarılan büyü bilgileri, hiçbir zaman başka kaynaklarda karşımıza çıkmamaktadır. Tüm bu bilgilerin kaynağı her zaman için medyum hocalardır. Mardin büyü yapan hocaları da dahil olmak üzere, hiçbir gerçek medyum hoca bilgisini paylaşmayacağı için, böylesi büyü yöntemlerine, kulaktan dolma bilgilere itibar etmemek gereklidir.

Mardin büyü yapan hocaları dahil, tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet, tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da merak ettiklerinizi sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Star Ocak 6, 2019 at 4:08 pm

  Buradan medyum hoca arayışında olanlara tavsiyem Ali Gürses hocayı araştırmaları. İki defa bu hoca ile çalışma fırsatım oldu, kendisinin yaptığı işlemler gerçekten çok başarılı. Ben bu alanda bilgisi olan biriyim, daha önce çok kez vefk yaptırdım başka hocalara ama Ali Gürses bey kadar başarılı ve düzgün yapan birine rastlamamıştım.
  En son yaptırdığım çalışmadan bahsetmek istiyorum, rızık açma çalışmasıydı. Kendime daha önceden yaptırmıştım zaten ve çok faydasını görmüştüm. Bu defa abim için yaptırdık. Kendisi emekli ve bir evi var kiraya vermeye çalışıyordu ama sürekli sahtekarlar geliyor, adamın elindeki parasından da ediyordu.
  Rızık açma çalışmasını yaptırdıktan sonra yeni bir kiracı buldu, çok düzgün bir aile ve normalde verilecek kiradan daha fazla vermeyi teklif ettiler, abim adaletsizlik olur diyerek kabul etmedi. Kiracısı kendi eviymiş gibi tadilat vesaire yaptı hiçbir şekilde ekstra bir külfet doğurmadan. Bunun üzerine yine abime ait davalık olan bir tarlada haklı olduğu ortaya çıktı ve onun ödemeleri geldi, şu an çok güzel toparladı durumunu. Önceden borç harca girecekti neredeyse.
  Ali Gürses bey gerçekten Türkiye’deki en başarılı ve düzgün karakterli hocalardan biri. Daha önce hiç böyle bir sitede tavsiyede bulunmadım ama karıncanın ateşe taşıdığı su misali belki birine faydam dokunur, hayır duası alırım, derdini çözmeye vesile olurum. Bahsettiğim hocanın telefon numarası 535 590 62 75 – internet sitesi de var medyumali.com, sitesinde hangi çalışmaları yaptığı gibi bilgileri var.

 • Reply Esra Ocak 6, 2019 at 4:09 pm

  Baglama calismasinin 15. Gunundeyim su an her sey cok iyi gidiyor hocanin dedigi hersey cikti tavsiye ederim ali gurses hocayi sitesine bakin medyumali.com vefk de yapiyor soranlar olmus

 • Leave a Reply