Medyum Şikayetleri

Dolandırıcı ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

İçinde yaşadığımız dünyanın önemli bir parçası olan manevi alemler, dünyadakinden bağımsız kurallar ile işlemektedir. Bizlerin yaşadığı bu boyutta mesafeler ve çeşitli fizik kanunları bulunuyor olsa da öte dünyalarda böyle bir konudan söz etmek mümkün değildir. Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır anladıktan sonra, öte dünyalar ile ilgili her türlü çalışmayı, dilediğiniz her şekilde yaptırabilmeniz mümkündür.

Bir medyum hoca, eğitim sürecinde öte dünyalara ait enerjilerin nasıl işleyip çalıştığını en iyi şekilde öğrenmektedir. Bu çalışmaları öğrendikten sonra, en karmaşık durumlarda bile büyü yapabilir seviyeye gelmektedir. Gayb alemlerinin en önemli özelliği, fiziksel alemlerdeki gibi herhangi bir kurala sahip olmamasıdır. Öte alemlerde, herhangi bir mesafeden veya fizik kanunundan bahsetmek söz konusu değildir. Bu alemleri anlamak için kapsamlı bir eğitimden geçmek gerektiği için dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır bilmek, güvenilir medyum hocalar ile çalışarak destek almak çok önemlidir.

Medyum hocaların eğitimleri sırasında sayısız farklı büyü yöntemi öğretilmektedir. Bu büyü yöntemleri sayesinde, gerçek medyum hocalar tarafından yapılan büyü çalışmalarından istenen sonucu alabilmek mümkün olmaktadır. Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır bilen bir kişinin, güvenilir medyumlar ile çalışarak her zaman beklentilerini karşılayacak büyüler yaptırabilmesi mümkün olmaktadır. Hangi büyü çalışması olursa olsun, çalışacağınız medyum hocada karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmak çok önemlidir.

Uzaktan Büyü Yapılır Mı?

Medyum hocaların gayb alemlerini iyi tanıması ve farklı konularda uzmanlık kazanması sayesinde, uzaktan büyü çalışması yapılabilmektedir. Neredeyse her büyü uygulamasının medyum hocanın bulunduğu yerden bağımsız olarak yapılabildiği bilinmektedir. Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır öğrendikten sonra, güvenilir medyum hocaları bularak dünyanın neresinde olursanız olun manevi alemlerden destek almanız mümkündür.

Elbette bu konuda istisnalar olabileceği de unutulmamalıdır. Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece, dürüst medyum hocalar tarafından bu istisnalar net olarak belirtilecektir. Eğer yapılacak olan çalışma, uzaktan yapılması mümkün olmayan işlemler içeriyorsa, medyum hoca en başta bunu belirtecek, farklı yöntemler önerecektir. Sahte medyumların aksine, güvenilir medyum hocalar, yapılamayacak olan çalışmaları en başta kabul etmeyerek olası mağduriyetlerin önüne geçmektedir.

İyi Araştırma ile Güvenilir Medyumlar Bulunabilir

Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece, iyi bir araştırma yaparak her zaman alanında uzman olan dürüst medyumları bulabilmeniz mümkündür. İşinin ehli olan, profesyonel medyum hocalar ile çalışmak, sizi her türlü zor durumdan koruyacak ve isteklerinizin yerine gelmesini sağlayacaktır.

Medyumluk mesleği, karmaşık temeller ile yapılan özel bir iştir. Bu alanda uzmanlaşmak için mutlaka iyi eğitimlerden geçmek, tecrübe edinmek gereklidir. Yine aynı şekilde, bu mesleğin temelleri tamamen dürüstlük esasına dayanmaktadır. Yapılacak olan çalışma her ne olursa olsun, dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır bilmek, sadece hakkında iyi yorumlar olan medyumlarla çalışmak gereklidir.

Sizlerden sitemize gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply