Medyum Şikayetleri

Kısmet Açma Büyüsü ve Rızık Açma Büyüsü

İhtiyaçlarımız sonsuzdur, bu yüzden bazen kazancımız azalır ve sıkıntı çekebiliriz. İşyerimiz vardır müşterisi pek olmaz, iş ararız bulamayız bu gibi sorunlar için rızık açma ve kısmet açma büyüsü yaptırabilirsiniz. Rızık bulmak için çalışmak gereklidir, çalışmak içinde iş bulup çalışmak lazımdır. İş ararken ve işlerimizin iyi gitmesi için, iyi bir aile kurmak ve sevebileceğiniz biri bulmak için sizde rızık açma ve kısmet açma büyüsü yaptırabilirsiniz. İnsanlar yaşamlarını idame ettirmek için para kazanmak zorundadır, bu parayı paylaşacak bir aileye ihtiyaç duyacaktır. Her ikisi de insanları için gereklidir, bazen bunu bulmak zorlaşabilir, zaman alabilir. Kendiniz için iyi bir iş ve eş için sizde rızık ve kısmet açma büyüsü ile mutluluğu yakalayabilirsiniz. Kendi mutluluğunuz için yapmanız gereken sadece rızık açma ve kısmet açma büyüsü yaptırmak.

Yalnızlık Allah’a mahsus olan bir şeydir, her insan yanında bir eş, dost, yaren ister. İnsanların yaşamlarını idame ettirmeleri için belli bir gelirleri olması gerekir. Biri ruhumuzu diğeri de nefsimiz için önemli şeylerdir. Hem ruhunuzu hem de fiziğinizi diri tutmak için rızık açma ve kısmet açma büyüsü ile mutluluğu yakalayabilirsiniz. Sizde artık hayatınızı kurmak, işinizi ve ailenizle olan ilişkileri yoluna koymak isterseniz, rızık ve kısmet açma büyüsü ile isteklerinize kavuşabilirsiniz. Hayat herkese aynı şansı vermez, bazı insanlar kendileri çalışıp başarmak zorundadır bu çalışma zaman aldığı için her insan dayanamayabilir. Artık sizde hayatınızda iyi bir şeyler olsun istiyor ama olmuyorsa rızık açma ve kısmet açma büyüsü ile kendi hayatınız için yenilikler yapabilirsiniz. Rızık açma büyüsü ile iş bulabilir, işiniz durgunsa büyütebilirsiniz. Kısmet açma büyüsü ile sevdiğiniz insanı bulup onunla hayatınızı birleştirebilirsiniz. Herkes mutlu olmayı hak eder, sizde hak ettiğiniz mutluluğu rızık açma ve kısmet açma büyüsü ile yakalayabilir, daha çok mutlu olabilirsiniz. Herkes sizin iyiliğinizi düşündüğünü söyler ama sizin harekete geçmez, bunu siz kendiniz yapın.

Tüm yorum ve şikayetleri okumak için buradan devam edebilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Rakıf Nisan 22, 2020 at 11:19 pm

  İyi günler dilerim,
  Medyum Ömer Aydın’a bağlama büyüsü yaptırmıştım. Kız arkadaşımla yaşadığımız mutsuzlukların kaynağı olarak bu problemi görmem nedeniyle bu büyüyü yaptırmak istemiştim. Yüklü bir miktarda para göndermiş olmama rağmen büyüsü tutmadı.
  Büyünün tutmaması mesele değildi, en azından bir kusura bakma deseydi herhangi bir yorum yapmayacaktım. Telefon açıp durumu anlattığım zaman beni tersledi ve engelledi. Başka bir telefon numarası bulup aradım, her defasında telefonu yüzüme kapatıp engelledi. Artık telefon açmak ve durumu çözmek için uğraşmak yerine buraya yazıyorum, başka birilerini mağdur etmesin en azından.

 • Reply sinem Haziran 27, 2020 at 1:46 am

  Benim bu tarz konulara pek fazla inancım yoktur ama medyum ali gürses hoca bu konudaki düşüncelerimi değiştirmeyi başardı. Annemin ısrarı üzerine işlem yaptırmıştım, yaptırdığım çalışma sadece bir haftada sonuç verdi annem çok inanıyor olmasına rağmen o bile bu kadar hızlı olacağını tahmin etmediğini söyledi inşallah bu işler böyle devam eder de sıkıntım derdimden sonsuza kadar kurtulurum

 • Reply Baileys Haziran 27, 2020 at 1:51 am

  Çok kişiyle işlem yaptırdım da Ali Gürses kadar işinin arkasında duran birini görmedim.
  Bugüne kadar yaptırdığım çalışmalar arasında tek sonuç aldığım ve etki gördüğüm Ali beyden oldu. Denildiği kadar başarılı ve ilgili bir medyum hoca. Gözü kapalı kefil olurum.

 • Leave a Reply