Medyum Şikayetleri

Konya Medyum Hoca

Manevi alemleri dünyevi bilgiler ile düşünmek oldukça yanlıştır. Başta zaman olmak üzere, manevi alemler ile dünya arasındaki hiçbir şey aynı şekilde akmaz, hiçbir şey paralel değildir. Manevi alemde geçen bir dakikanın dünyadaki bir yıla eşit olma ihtimali bile bulunurken, bu alemleri dünya ile aynı kulvarda düşünmek fazlasıyla yanıltıcı olacaktır. Bu nedenle, manevi çalışmaların hiçbir şekilde mekana bağlı olmadan, dünyanın bir ucunda olsa bile, farklı ülkelerdeki insanlara etki edebileceğini net bir şekilde söylemek mümkündür. Bu durumun çok net olması, Konya medyum hocalarının, Avrupa’da yaşayan pek çok gurbetçi vatandaş tarafından, manevi çalışmalar için özel olarak tercih edilmesine de neden oluyor.
Avrupa’da faaliyet gösteren pek çok medyum hoca bulunuyor olsa da, bu hocalar arasında dolandırıcıların sayısının fazla olması, bazı çalışmaların sadece Türkiye’de bulunabilen malzemeler ile gerçekleştirilebiliyor olması ve buna benzer pek çok konu Konya medyum hocalarının özel olarak tercih edilmesine neden oluyor. Uzakta olunsa bile, gerekli bilgiler elde edildiği sürece başarıya ulaşacak olan gaybi çalışmalar, bu ilimlerin Türkiye’deki merkezlerinden biri olarak kabul edilen Konya’da oldukça verimli şekilde gerçekleştirilebilmekte.
Konya medyum hocaları, Türkiye’nin olduğu gibi, Avrupa’nın da her noktasında adından pek çok kez söz ettirmiş durumda. Hocaların pek çoğu, her alanda yapmış oldukları binlerce farklı başarılı çalışma sayesinde doğal bir referans elde etmekte, referanslarının sonucunda daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir. Özellikle Konya medyum hocaları için geçerli olan bu durum, Konya’yı manevi ilimler açısından tam anlamıyla bir cazibe merkezi haline getirerek, ihtiyaç duyulan her türlü konuda ön plana çıkmasını sağlamakta.
Eğer Avrupa ülkelerinde medyum hoca arayışınızda zorlanıyorsanız veya talep ettiğiniz çalışmaları gerçekleştirebilecek gerçek bir medyum hoca bulamıyorsanız, Konya medyum hocalarının kapısını çalabilir ve her türlü konuda yardım alabilirsiniz.

Tüm yorum ve şikayetleri okumak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply