Medyum Şikayetleri

Medyum Yorumları ve Şikayetleri

Günümüzde insanlar bir şekilde medyumların yaptığı işlemlere ihtiyaç duyabilirler. Özellikle boylarını aşan sorunlar ile cebelleşen kişiler tam pes ettikleri anda bir ümitle medyumlara sarılabilirler. Medyumlar insanlar için çıkışa varmadan önceki son dönemeç gibidir. Sektörün ne kadar ilerlediğini gören bazı kişiler ise burada üfürükçü olarak rol alırlar. Bunlara denk gelmemek için medyum yorumları okuyarak sizler de dolandırıcıların ağından kurtulabilir ve hakiki medyuma ulaşabilirsiniz.

Medyum şikayetlerine bakarsanız eğer sizler de güvenilir bir medyuma kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şikayet ve yorumlarda insanlar genellikle şu konulardan bahsetmektedir:

 • Medyumların yaptıkları işlemlerde elde ettikleri başarılar
 • Medyumların başarısız oldukları durumlar
 • Medyumlar hakkında kendi özel görüşleri
 • Hocalar ile yaşadıkları diyaloglar
 • Hocaların isteklerinden bazıları
 • Sizlerin sormak istediklerinize dair soru ve cevaplar

Bunun gibi farklı konularda bilgi almak ve güvenilir bir medyuma erişmek istiyorsanız eğer yapmanız gereken şey medyum yorumları ile birlikte başarı sağlamaktır. Zira ancak bu şekilde sizler de başarılı uygulamalar yapabilir ve burada güvenilir medyumlar ile tanışabilirsiniz.

Bir medyumun güvenilir olup olmadığını anlama konusunda bilmeniz gerekenler:

 • Kişinin medyumluk vasıflarını taşıyor olması
 • Kişinin hakkında iyi yorumların yapılması ve başarılı uygulamalarından söz edilmesi
 • Kendisine bulunan yeteneğin doğuştan gelmesi ve buna dair izlerin vücudunda yer alması

Bunun gibi farklı hususlarda sizlerin güvenilir olan medyumu bulmasını kolaylaştıracaktır. İşte bu noktada yapmanız gereken şey güvenilir olan bir medyuma ulaşmak ve sonrasında onunla birlikte başarılı uygulamalar yapmaktır.

Tarafsız Medyum Yorumları

Medyumlar arasında dolandırıcılarda bulunmaktadır. Bu dolandırıcılara nispeten aynı zamanda güvenilir olanların sayısı giderek daha az duruma düşmektedir. Her geçen gün artan dolandırıcı sayısından dolayı yorumların dahi tarafsız olarak yapılanını bulmak gerekir. Aksi bir durumda okuduğunuz yorumlar dahi sizleri bir kişiye yönlendiriyor olabilir.

Güvenilir medyumlar ile birlikte türlü sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bunlar:

 • Aşık olduğunuz kişinin sizi sevmesinin sağlanması
 • Evlenmek isteyip evlenememeniz
 • Ailenizin evlilik düşündüğünüz kişiyi kabul etmemesi
 • Çocuk sahibi olamamanız
 • Eşinizin size ilgi göstermemesi

Bunun gibi farklı durumlar sizleri direkt olarak aradığınız medyuma yönlendirmektedir. Burada yapmanız gereken en önemli şeylerden bir tanesi medyumlar hakkında iyi bir araştırma yapmak ve güvenilir olanlarını bulmaktır. Sonrasında ise bu olumsuz durumlara son verebilirsiniz. Hayatınızı daha iyi bir şekilde düzene sokacak olan medyuma kesinlikle güvenmeniz gerekir. Çünkü medyum yorumları sonrasında bulduğunuz medyum uygulamalarında sizlerden destek isteyebilir ve bu desteği ise ancak ona güvenerek yerine getirebilirsiniz. Zira onların istedikleri şeyler aklın çok ötesindedir ve onlara güven duyulmadan yapılması, başarılı olunması çok zordur.

Sitemize de medyumlar hakkında çeşitli bilgiler içeren pek çok yorum yapılmaktadır. Bu yorumlara bakarak aradığınız güvenilir olan medyumu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yorumlar ile birlikte sizle de medyumlar hakkında bilgi almak ve işinin ehli olan medyuma ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

6 Yorum

 • Reply Kısmet Aralık 4, 2019 at 4:29 pm

  Ali Gürses Hocaya 6 yıl önce yazılmış bir tavsiye yorumundaki numaradan ulaştım. Yorum altı senelik olunca numarası değiştirmiştir diye düşündüm ama hemen yardımcı oldu sağolsun. Numarası aynı, iletişim bilgileri aynı, demek ki kaçmasını gerektiren bir durum yok diye düşündüm doğru düşünmüşüm. Kısmet açma amacıyla yapılan bir vefk için başvurdum, enerjimi inceledikten sonra bana uygun çalışmanın ne olabileceğini anlattı, bir haftada teslim edeceğini belirtti. Dediği gibi bir haftada işlem elime ulaştı, etkilerini de ilk 10 günden sonra görmeye başladım. Şu an her şey yolunda gidiyor Allah razı olsun kendisinden…

  • Reply kenan ural Aralık 4, 2019 at 5:08 pm

   telefonu nedir ali hocanın

   • Reply Kısmet Aralık 4, 2019 at 5:08 pm

    05355906275

 • Reply Berliner Aralık 4, 2019 at 4:42 pm

  Öncelikle ben Almanya’da yaşadığım için medyum hoca bulmak oldukça zor oluyordu. Özellikle, burada yaşayanları dolandırmaya çalışan bir sürü sahte medyum olduğunu söylesem yeridir. Daha önce iki defa para kaptırdım ki toplamı 3 bin euroyu bulur. Bu defa yine şüpheyle yaklaştım ama Ali Gürses için durumun farklı olduğunu gördüm. Ali hoca allah razı olsun bana her konuda yardım edip sorunumu çözmem adına elinden gelen her şeyi yaptı. Ve aldığı ücret de daha önce kaptırdığımın yanında hiçbir şey. Kaç defa rahatsız ettim uygunsuz saatlerde, ona rağmen tek bir defa biler bana kötü bir sözü olmadı. Kargoyu sorunsuz şekilde aldım, ilgisi alakası oldukça yüksekti içiniz rahat olsun elinden geleni yapacaktır…

 • Reply Şeyda Aralık 4, 2019 at 4:53 pm

  Benim üzerime bir büyü yapılmıştı, domuz yağı büyüsüymüş. Eski sevgilimin annesi yaptırmış. Benim olaylardan hiç haberim bile yoktu, büyünün adını bile ilk defa duymuştum öyle söyleyeyim. Annem belirtileri anladı ve Ali Gürses hoca adında biriyle görüştürdü beni. Ona anlattıktan sonra sıkıntılarımı büyü olduğunu söyledi. Ali hocanın büyü bozma çalışmasından memnun kalmıştım. Büyü bozulmadan önce sürekli kabus görüyordum, içimde hep bir sıkıntı vardı. Büyü bozulduktan sonra resmen kuş gibi hafifledim ve tüm bu sorunlar gitmişti. İnternet sitesi var galiba hocanın. medyumali.com sitesindeki numara doğru. Ben o numara ile görüşmüştüm. Bu konuda yetkin ve ilme hakim biri bir bilgi alın derim

 • Reply ulak Ekim 21, 2020 at 6:40 am

  selam herkese dort yildir uzmanlik sinavina giriyorum kadro aciliyor ama benden baska kim varsa giriyor benden sonra gelen bile sinavi gecti ben gecemedim oyle diyeyim siz dusunun bununla ilgili ne yapacagim diye kara kara dusunurken aniden karsima medyum ali gurses hoca cikti, abc gazetesiydi galiba yanlis hatirlamiyorsam orada haberini roportajini okudum, sonra hocayi arayip sordum ben ne yapabilirim diye, dinledi dertlestik bana bir islem onerdi ben de guvendigim icin hemen yapalim hocam dedim, bir haftada tamamlandi islem evime kadar kargoyla gonderildi. Medyum ali hoca calismanin her asamasinda bizzat ilgilendi durumu sordu. Sinava gireli iki hafta oldu sonuclar aciklandi rabbim bir aksilik cikarmazsa pozisyonu ben aldim simdi sirada mulakat var en yuksek puan benim herkes kesin gozuyle bakiyor amirlerim falan tebrik etti hak ettin sonunda aldin diyorlar ama bilmiyorlar isin manevi tarafindaki destek cok buyuk…

 • Leave a Reply