Medyum Şikayetleri

Gerçek Medyum Şikayetleri Nereden Okunur?

Günümüzde gerçek ile sahte olan arasında çok ince çizgiler bulunur. Sadece usta kişilerin veya tecrübe sahibi insanların görebileceği bu çizgi sonrasında gerçeğe yönelmek mümkün hale gelebilir. Gerçek medyum şikayetleri neden önemlidir diye baktığımızda da gerçek olan hocaya giden yolda karşımıza çıkan ilk sorudur.

Her geçen gün insanların daha çok ihtiyaç duyduğu medyum hocalar, piyasadaki dolandırıcılardan dolayı gerçek olanlarına ulaşmak biraz zor olabilmektedir. Bu durumun farkında olan kişiler ise hocalar hakkında araştırma yapma niyeti taşırlar. Bu araştırmalarında ise kullandıkları en önemli araç internettir.

İnternet üzerinde insanların şikayetlerini okumak, hocalar hakkında tecrübelerine bakmak aslında gerçek hocaya ulaşmanın en önemli anahtarlarından bir tanesidir. Çünkü bütün hocaları tek tek denemeye kimsenin ömrü yetmeyeceği için insanların yaptıkları yorumlar ile kendi haritanızı oluşturarak araştırmalara yön vermek daha gerçekçidir.

Gerçek Medyum Şikayetleri Neden Önemlidir?

Bir medyum hocaya danışmadan önce dolandırıcı olan kişilerden uzak durmak için araştırma yapılması gerekir. Yapılacak olan araştırma kapsamında gerçek ve sahte olanı ayırt etmek için bilmeniz gerekenler şunlardır:

  1. İlk olarak sahte hocaların amacının para kazanmak olduğu bilinmelidir. Eğer her şeyden önce bir kişi para diyorsa ve çok fazla konu paraya dönüyorsa eğer onun sahte olduğunu anlamamak zordur. Gerçek bir hoca insanlara yardımcı olmak için bu yolda türlü çileler çekmiştir ve maddi konular onun için 2. plandadır.
  2. Sahte hocaların hiçbir güçleri yoktur ve bildikleri de çok fazla bir şey yoktur. Sadece insanları kandıracak kadar birkaç şey bilmeleri yeterlidir. Dolayısı ile yaptıkları işlemlerin başarılı olma şansı da yoktur. İşte bundan dolayı sahte hocanın yaptığı işlemler eninde sonunda ortaya çıkar ve olaylar sizin istediğiniz gibi sonuçlanmaz.
  3. Gerçek bir medyum hoca az konuşur, öz konuşur. Sizi dinler ve ondan sonra yapacağı işlem ile ilgili bilgi verir. Tesir süresini dahi söyleyebilir. Bu durumda gerçek medyum şikayetleri neden önemlidir sorusuna istinaden güvenilir bir hoca bulduğunuzda yapacağı işlem kesin olarak tutacaktır.
  4. Sahte bir medyum için sizin söyleyeceğiz veya isteyeceğiniz bir şeyin yapılamaması gibi bir durum söz konusu değildir. Siz yeter ki ona paradan haber verin. Ancak güvenilir medyumlar daha önce test etmedikleri hiçbir şeyi kabul etmezler. Bu nedenle neyi yapıp yapamayacaklarını da çok iyi bilirler.

Bu maddeler aslında gerçek hocaya giden yolda sizlere eşlik edecek olan maddelerdir. Özellikle bir medyumun karşısına geçtiğinizde sizler zaten onun güvenilir olduğunu içinizdeki ruhani değişimden anlayabilirsiniz. Bu durumda da gerçek medyum şikayetleri neden önemlidir sorusunun cevabını o an çok daha iyi anlamanız mümkün hale gelir.

Sitemizde medyum hocalar hakkında yapılan yorum ve şikayetler bulunur. Bu yorumlara bakarak güvenilir olan medyum hocaya nasıl ulaşacağınızı, onun hakkında nasıl bilgi edineceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. İlgili sayfaya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply